LAMPĂ MOTOCICLETĂ YAMAHA YQ50 AEROX
Descriere
Lampă motocicletă Victor Reinz pentru Yamaha YQ50 Aerox, component de iluminare fiabilă. Oferă vizibilitate excelentă în condiții de condus nocturne. Construcție rezistentă la vibrații și condiții meteo adverse. Durată de viață lungă și eficiență energetică optimă garantate.
Lampă motocicletă Victor Reinz pentru Yamaha YQ50 Aerox este component de iluminare fiabilă care oferă vizibilitate excelentă în condiții de condus nocturne și climaterice adverse. Construcția robustă este proiectată pentru a rezista la vibrații continue și șocuri mecanice inerente utilizării motocicletei. Materialele utilizate sunt testate pentru durată de viață lungă și eficiență energetică optimă. Producția Victor Reinz garantează corespundere cu standardele internaționale de siguranță rutieră și calitate. Lampa este compatibilă cu sistemul electric standard al Yamaha YQ50 Aerox, asigurând montare ușoară. Oferă lumină puternică și constantă, esențială pentru vizibilitate pe drumuri neîntunecate.
Informatii montaj
Instalare directă în soclu compatibil. Verificați polaritatea conexiunilor electrice. Testați funcționalitatea înainte de utilizare.
Despre Victor Reinz
Victor Reinz lampă de calitate germană cu durată lungă de viață. Utilizată de Yamaha pentru echipament original. Garanție pe funcționalitate și rezistență.
Specificatii tehnice
| brand | Victor Reinz |
| eficienta | Energetică optimă |
| rezistenta | Vibrații și condiții meteo |
| tip_componenta | Lampă iluminare |
| compatibilitate | Yamaha YQ50 Aerox |
Intrebari frecvente
Cat costa LAMPĂ MOTOCICLETĂ YAMAHA YQ50 AEROX?
Pretul pentru LAMPĂ MOTOCICLETĂ YAMAHA YQ50 AEROX este 68.21 RON. Pretul include TVA.
Este LAMPĂ MOTOCICLETĂ YAMAHA YQ50 AEROX in stoc?
Da, LAMPĂ MOTOCICLETĂ YAMAHA YQ50 AEROX este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda LAMPĂ MOTOCICLETĂ YAMAHA YQ50 AEROX?
Puteti comanda LAMPĂ MOTOCICLETĂ YAMAHA YQ50 AEROX online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Victor Reinz
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne