In stoc
Grila ventilație, bară protecție
1508592#sp_234029
1 in stoc
61.14RONTVA inclus
1
Descriere
Grila ventilație combinată cu bară protecție frontală. Design modern și elegant care îmbunătățește circulația aerului. Protejează componentele critice din față vehiculului. Construcție robustă și rezistentă la impact. Instalare simplă și compatibilitate universală.
Intrebari frecvente
Cat costa Grila ventilație, bară protecție?
Pretul pentru Grila ventilație, bară protecție este 61.14 RON. Pretul include TVA.
Este Grila ventilație, bară protecție in stoc?
Da, Grila ventilație, bară protecție este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Grila ventilație, bară protecție?
Puteti comanda Grila ventilație, bară protecție online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Van
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne