In stoc
SET AMBREIAJ
834092#sp_48925
4 in stoc
825.58RONTVA inclus
1
Descriere
Set ambreiaj complet marca Valeo, soluție integră pentru sistemul de transmisie. Conține disc, presă și rulment de ambreiaj. Material de calitate profesională cu uzură redusă. Asigură cuplare netedă și control optim al motorului. Instalare ușoară cu instrucțiuni clare. Compatibil cu motoare diverse.
Intrebari frecvente
Cat costa SET AMBREIAJ?
Pretul pentru SET AMBREIAJ este 825.58 RON. Pretul include TVA.
Este SET AMBREIAJ in stoc?
Da, SET AMBREIAJ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET AMBREIAJ?
Puteti comanda SET AMBREIAJ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Valeo
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne