
In stoc
Schimbător căldură, încălzire habitaclu
812417#sp_52213
4 in stoc
497.41RONTVA inclus
1
Descriere
Schimbător căldură Valeo pentru sistem încălzire habitaclu. Transfer eficient căldură de la lichid răcire motor. Construcție aluminium robustă cu capacitate termică ridicată. Distribuție uniformă căldură în cabin vehiculului. Montaj în circuit agent refrigerant. Component esențial confort pasagerilor în sezonul rece.
Vehicule compatibile(53)
308 CC (4B_) 1.6 HDi 2013 - 2014
Diesel
308 CC (4B_) 1.6 THP 2010 - 2014
Benzina
308 CC (4B_) 1.6 16V 2009 - 2014
Benzina
308 CC (4B_) 1.6 HDi 2009 - 2014
Diesel
308 CC (4B_) 1.6 16V 2009 - 2014
Benzina
308 CC (4B_) 1.6 16V 2009 - 2014
Benzina
308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009 - 2014
Diesel
308 CC (4B_) 2.0 CVVT 2009 - 2014
Benzina
308 CC (4B_) 2.0 HDi 2009 - 2012
Diesel
308 CC (4B_) 1.6 16V 2009 - 2014
Benzina
308 CC (4B_) 1.6 HDi 2009 - 2012
Diesel
308 CC (4B_) 2.0 HDi (4BRHRH, 4BRHRJ) 2009 - 2014
Diesel4BRHRH
308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2013 - 2014
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2012 - 2014
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 1.6 2012 - 2015
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2011 - 2014
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2010 - 2012
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 1.6 GTi 2010 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2009 - 2014
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V 2009 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2009 - 2014
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 1.6 THP 16V 2009 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 BioFlex 2008 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 2.0 Bioflex 2008 - 2012
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2008 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2007 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2007 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007 - 2014
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 2.0 HDi 2007 - 2014
Diesel
308 I (4A_, 4C_) 1.6 16V 2007 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V 2007 - 2014
Benzina
308 I (4A_, 4C_) 1.6 HDi 2007 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2013 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2011 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 THP 16V 2009 - 2014
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2009 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V 2009 - 2014
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 Bioflex 2009 - 2014
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2009 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2009 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 Bioflex 2008 - 2011
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V 2008 - 2014
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2007 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V 2007 - 2014
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V 2007 - 2014
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 16V 2007 - 2014
Benzina
308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 HDi 2007 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007 - 2012
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 2.0 HDi 2007 - 2014
Diesel
308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V 2007 - 2014
Benzina
+ 3 mai multe vehicule
Intrebari frecvente
Cat costa Schimbător căldură, încălzire habitaclu?
Pretul pentru Schimbător căldură, încălzire habitaclu este 497.41 RON. Pretul include TVA.
Este Schimbător căldură, încălzire habitaclu in stoc?
Da, Schimbător căldură, încălzire habitaclu este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Schimbător căldură, încălzire habitaclu?
Puteti comanda Schimbător căldură, încălzire habitaclu online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Valeo
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne