In stoc
CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ
874892#sp_302000
3 in stoc
304.04RONTVA inclus
1
Descriere
Cilindru receptor ambreiaj Valeo cu design ergonomic și performanță fiabilă. Transmite forța de la pedala ambreiajului la mecanismul de decuplare. Fabricație precisă din aliaje rezistente. Asigură schimbare ușoară de viteze și control optimal al ambreiajului. Montare simplă și durabilitate garantată.
Intrebari frecvente
Cat costa CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ?
Pretul pentru CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ este 304.04 RON. Pretul include TVA.
Este CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ in stoc?
Da, CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ?
Puteti comanda CILINDRU RECEPTOR AMBREIAJ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Valeo
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne