In stoc
Furtun radiator Audi A8 4,2 TDI 10-
4H0121081M#sp_217673
10 in stoc
261.35RONTVA inclus
1
Descriere
Furtun de radiator original VAG pentru Audi A8 4,2 TDI din 2010 și mai recent. Rezistență superioară la temperaturi și presiuni ridicate. Sistem de circulație a lichidului de răcire optimizat. Material flexibil și durabil cu îmbinări sigure. Garanție de compatibilitate cu sistemul original.
Intrebari frecvente
Cat costa Furtun radiator Audi A8 4,2 TDI 10-?
Pretul pentru Furtun radiator Audi A8 4,2 TDI 10- este 261.35 RON. Pretul include TVA.
Este Furtun radiator Audi A8 4,2 TDI 10- in stoc?
Da, Furtun radiator Audi A8 4,2 TDI 10- este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Furtun radiator Audi A8 4,2 TDI 10-?
Puteti comanda Furtun radiator Audi A8 4,2 TDI 10- online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la VAG Original
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne