In stoc
DISC FRANA AUDI P. A1 1,0-2,0 18-
2Q0615301H#sp_221440
2 in stoc
532.45RONTVA inclus
1
Descriere
Disc de frana pentru Audi A1 cu motoare 1,0-2,0 litri din 2018 inainte, original VAG. Ofera franare precisa si controlata cu putere consistenta. Garanteaza siguranta totala in trafic intens cu durabilitate certificata si performanta constanta.
Intrebari frecvente
Cat costa DISC FRANA AUDI P. A1 1,0-2,0 18-?
Pretul pentru DISC FRANA AUDI P. A1 1,0-2,0 18- este 532.45 RON. Pretul include TVA.
Este DISC FRANA AUDI P. A1 1,0-2,0 18- in stoc?
Da, DISC FRANA AUDI P. A1 1,0-2,0 18- este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DISC FRANA AUDI P. A1 1,0-2,0 18-?
Puteti comanda DISC FRANA AUDI P. A1 1,0-2,0 18- online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la VAG Original
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne