In stoc
CARCASĂ VENTILATOR AUDI A4 16-
8W0121207B#sp_224271
1 in stoc
670.09RONTVA inclus
1
Descriere
Carcasă ventilator radiator pentru Audi A4 din 2016 și versiuni mai noi. Construcție robustă din material durabil, asigură răcirea opțională a motorului. Montaj direct fără adaptări suplimentare. Componente originale pentru performanță și fiabilitate maximă pe termen lung.
Intrebari frecvente
Cat costa CARCASĂ VENTILATOR AUDI A4 16-?
Pretul pentru CARCASĂ VENTILATOR AUDI A4 16- este 670.09 RON. Pretul include TVA.
Este CARCASĂ VENTILATOR AUDI A4 16- in stoc?
Da, CARCASĂ VENTILATOR AUDI A4 16- este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda CARCASĂ VENTILATOR AUDI A4 16-?
Puteti comanda CARCASĂ VENTILATOR AUDI A4 16- online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la VAG Original
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne