In stoc
Cărți ulei VW Polo 1,4 TDI 15-
04B103602E#sp_269576
2 in stoc
902.59RONTVA inclus
1
Descriere
Cărți ulei VAG Original pentru Volkswagen Polo 1,4 TDI din 2015 și mai nou. Colectează și depozitează uleiul motorului cu etanșeitate perfectă. Fabricată din aliaj durabil rezistent la temperaturi ridicate și coroziune. Înlocuire recomandată la revizia periodică pentru protecția motorului și sarcini optime.
Intrebari frecvente
Cat costa Cărți ulei VW Polo 1,4 TDI 15-?
Pretul pentru Cărți ulei VW Polo 1,4 TDI 15- este 902.59 RON. Pretul include TVA.
Este Cărți ulei VW Polo 1,4 TDI 15- in stoc?
Da, Cărți ulei VW Polo 1,4 TDI 15- este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Cărți ulei VW Polo 1,4 TDI 15-?
Puteti comanda Cărți ulei VW Polo 1,4 TDI 15- online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la VAG Original
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne