In stoc
TAMBUR FRÂNĂ
DB4393#sp_202885
1 in stoc
223.99RONTVA inclus
1
Descriere
Tambur de frână TRW pentru motociclete, cu suprafață de fricțiune optimizată. Disipare termică eficientă. Construcție robustă din metal de calitate. Performanță de frânare constantă. Compatibilitate universală și instalare ușoară.
Intrebari frecvente
Cat costa TAMBUR FRÂNĂ?
Pretul pentru TAMBUR FRÂNĂ este 223.99 RON. Pretul include TVA.
Este TAMBUR FRÂNĂ in stoc?
Da, TAMBUR FRÂNĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda TAMBUR FRÂNĂ?
Puteti comanda TAMBUR FRÂNĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne