In stoc
SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC
GDB3113#sp_181532
1 in stoc
90.87RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet de plăcuțe frână pentru sistem de frânare cu disc, marca TRW. Componente de înaltă calitate pentru siguranță și performanță optimă. Compatibil cu diverse modele de vehicule. Asigură forță de frânare consistentă și durabilitate pe termen lung.
Vehicule compatibile(10)
CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EG5, EH3) 1991 - 1995
BenzinaEG5
CIVIC V Stufenheck (EG, EH) 1.6 VTi (EG9) 1991 - 1995
BenzinaEG9
CIVIC V Stufenheck (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9, EH5) 1991 - 1995
BenzinaEH9
CIVIC VI Coupe (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1) 1999 - 2000
BenzinaEM1
CIVIC VI Coupe (EJ, EM1) 1.6 i (EJ6) 1996 - 2000
BenzinaEJ6
CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3) 1997 - 2001
BenzinaMB3
CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.5 i (EK3) 1995 - 2001
BenzinaEK3
CIVIC VI Stufenheck (EJ, EK, SO) 1.6 i Vtec (EK1, SO4) 1995 - 2001
BenzinaEK1
CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6) 1992 - 1998
BenzinaEH6
JAZZ II (GD_, GE3, GE2) 1.5 VTEC (GD3) 2002 - 2008
BenzinaGD3
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Pretul pentru SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este 90.87 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC in stoc?
Da, SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Puteti comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne