In stoc
Senzor avertizare uzură plăcuțe frână
GIC473#sp_253964
4 in stoc
77.87RONTVA inclus
1
Descriere
Senzor avertizare TRW pentru detectare uzură plăcuțe frână. Siguranța traficului prin alertă la tabloul de bord. Instalare pe sistemul de frânare disc. Semnal electric precis la controlul electronic. Garanție certificată. Compatibilitate standard. Prevent defectarea completes. Tehnologie fiabilă, reacție rapidă.
Intrebari frecvente
Cat costa Senzor avertizare uzură plăcuțe frână?
Pretul pentru Senzor avertizare uzură plăcuțe frână este 77.87 RON. Pretul include TVA.
Este Senzor avertizare uzură plăcuțe frână in stoc?
Da, Senzor avertizare uzură plăcuțe frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Senzor avertizare uzură plăcuțe frână?
Puteti comanda Senzor avertizare uzură plăcuțe frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne