In stoc
DISC FRANA
DF2679#sp_114188
2 in stoc
194.13RONTVA inclus
1
Descriere
Disc de frână profesional TRW, testat pentru durabilitate și siguritate. Suprafață de fricțiune uniformă pentru opriri netede și controlate. Rezistent la pitting și deformări. Ideal pentru vehicule moderne cu cerințe de performanță înaltă.
Vehicule compatibile(15)
ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V Automatik (CB7) 1990 - 1993
BenzinaCB7
ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7) 1990 - 1993
BenzinaCB7
ACCORD IV Aerodeck (CB) 2.2 (CB8, CB9) 1992 - 1993
BenzinaCB8
ACCORD IV Coupe (CB, CC) 2.0 i 16V (CC1) 1992 - 1993
BenzinaCC1
ACCORD V (CC, CD) 2.0 i S (CD4) 1993 - 1996
BenzinaCD4
ACCORD V (CC, CD) 2.3 i SR (CD6) 1993 - 1996
BenzinaCD6
ACCORD V (CE, CF_, CD) 1.8 i (CE7) 1996 - 1998
BenzinaCE7
ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.2 i VTEC (CE9) 1996 - 1998
BenzinaCE9
ACCORD V (CE, CF_, CD) 2.0 i LS (CE8) 1996 - 1998
BenzinaCE8
INSPIRE (UA1, UA3) 2.5 1995 - 1998
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa DISC FRANA?
Pretul pentru DISC FRANA este 194.13 RON. Pretul include TVA.
Este DISC FRANA in stoc?
Da, DISC FRANA este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DISC FRANA?
Puteti comanda DISC FRANA online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne