In stoc
DISC FRÂNĂ
DF6250S#sp_116923
2 in stoc
294.62RONTVA inclus
1
Descriere
Disc frână TRW cu calitate premium și fiabilitate dovedită. Suprafață de fricțiune optimizată pentru frânare progresivă. Ventilație internă eficientă pentru controlul temperaturii. Rezistent la praf, apă și saramură de drum. Compatibil cu sisteme ABS, performances constante și siguranță maximă.
Vehicule compatibile(7)
SPRINTER 5-t Platform/Chassis (B905) 616 CDI (905.612, 905.613, 905.622, 905.623) 2001 - 2006
Diesel905.612
VARIO Platform/Chassis (B670, B668, B667) 618 D (668.321, 668.322, 668.323) 2006 - prezent
Diesel668.321
VARIO Platform/Chassis (B670, B668, B667) 618 D 2006 - prezent
Benzina
VARIO Platform/Chassis (B670, B668, B667) 615 D, 616 D (668.321, 668.322, 668.323) 1998 - prezent
Diesel668.321
VARIO Platform/Chassis (B670, B668, B667) 615 D, 616 D (668.331, 668.332) 1998 - prezent
Diesel668.331
VARIO Van (B667, B670, B668) 618 D 2006 - 2013
Benzina
VARIO Van (B667, B670, B668) 615 D, 616 D (668.351, 668.352, 668.353) 1998 - 2013
Diesel668.351
Intrebari frecvente
Cat costa DISC FRÂNĂ?
Pretul pentru DISC FRÂNĂ este 294.62 RON. Pretul include TVA.
Este DISC FRÂNĂ in stoc?
Da, DISC FRÂNĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda DISC FRÂNĂ?
Puteti comanda DISC FRÂNĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la TRW
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne