In stoc
Pompă combustibil Tru
02.38.094#sp_153899
2 in stoc
349.61RONTVA inclus
1
Descriere
Pompă de combustibil Tru pentru alimentare motor. Asigură debit constant și presiune optimă la injectoare. Funcționare silențioasă și eficientă energetic. Compatibilă cu sisteme de combustie moderne. Rezistență la degradare.
Intrebari frecvente
Cat costa Pompă combustibil Tru?
Pretul pentru Pompă combustibil Tru este 349.61 RON. Pretul include TVA.
Este Pompă combustibil Tru in stoc?
Da, Pompă combustibil Tru este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Pompă combustibil Tru?
Puteti comanda Pompă combustibil Tru online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Tru
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne