
In stoc
Disc frana
92323803#sp_228373
2 in stoc
214.01RONTVA inclus
1
Vehicule compatibile(36)
XC40 (536) Recharge 2023 - prezent
Benzina
XC40 (536) Recharge 2023 - prezent
Benzina
XC40 (536) B5 Mild-Hybrid AWD 2022 - 2023
Hybrid
XC40 (536) B3 Mild-Hybrid 2022 - prezent
Hybrid
XC40 (536) Recharge 2022 - 2022
Benzina
XC40 (536) T3 2020 - 2022
Benzina
XC40 (536) T4 Plug-in Hybrid 2020 - prezent
Hybrid
XC40 (536) Recharge AWD 2020 - prezent
Benzina
XC40 (536) Recharge AWD 2020 - prezent
Benzina
XC40 (536) D3 Polestar 2019 - 2021
Benzina
XC40 (536) D3 Polestar AWD 2019 - 2021
Benzina
XC40 (536) D4 Polestar AWD 2019 - 2021
Benzina
XC40 (536) T3 2019 - 2022
Benzina
XC40 (536) T5 Plug-in Hybrid 2019 - prezent
Hybrid
XC40 (536) T2 2019 - prezent
Benzina
XC40 (536) B4 Mild-Hybrid AWD 2019 - prezent
Hybrid
XC40 (536) B4 Mild-Hybrid 2019 - prezent
Hybrid
XC40 (536) B5 Mild-Hybrid AWD 2019 - 2023
Hybrid
XC40 (536) T5 Plug-in Hybrid Polestar Performance 2019 - prezent
Hybrid
XC40 (536) T5 AWD 2018 - 2022
Benzina
XC40 (536) T3 2018 - 2019
Benzina
XC40 (536) T4 2018 - 2021
Benzina
XC40 (536) D3 AWD 2018 - 2021
Benzina
XC40 (536) D3 2018 - 2021
Benzina
XC40 (536) T4 AWD 2018 - prezent
Benzina
XC40 (536) T5 AWD 2017 - 2021
Benzina
XC40 (536) D4 AWD 2017 - 2021
Benzina
XC40 (536) T5 AWD 2017 - 2022
Benzina
XC40 (536) T5 Polestar AWD 2017 - 2019
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa Disc frana?
Pretul pentru Disc frana este 214.01 RON. Pretul include TVA.
Este Disc frana in stoc?
Da, Disc frana este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Disc frana?
Puteti comanda Disc frana online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Textar
Piese pentru acelasi vehicul
Compatibile cu masina ta
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne












