In stoc
Rulment, diferenţial
TED22837#sp_319606
2 in stoc
82.23RONTVA inclus
1
Descriere
Rulment de înaltă calitate pentru diferenţial, asigurând rotaţie lină și durabilitate. Compatibil cu diverse modele de vehicule. Fabricat de Ted cu standarde riguroase de calitate. Instalare precisă pentru performanţă optimă a transmisiei. Rezistență la uzură și temperaturi extreme.
Intrebari frecvente
Cat costa Rulment, diferenţial?
Pretul pentru Rulment, diferenţial este 82.23 RON. Pretul include TVA.
Este Rulment, diferenţial in stoc?
Da, Rulment, diferenţial este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Rulment, diferenţial?
Puteti comanda Rulment, diferenţial online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Ted
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne