BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE
Descriere
Bucșă Ted pentru bară stabilizatoare, asigură conexiunea flexibilă și amortizarea vibrațiilor. Reduce zgomotul și mișcarea laterală în curbele pronunțate. Material de calitate superioară cu rezistență la uzură și temperaturi extreme. Ușor de instalat, extinde durata de viață a suspensiei. Garanție de calitate.
Bucșa Ted pentru bară stabilizatoare este o componentă critică a suspensiei care asigură conexiunea flexibilă între bara stabilizatoare și șasiul vehiculului. Aceasta are rolul fundamental de a amortiza vibrațiile transmise de drum, reducând semnificativ zgomotul și oscilațiile vehiculului. Materialul de calitate superioară din care este fabricată bucșa oferă rezistență excepcională la uzură, temperaturi extreme și intemperii. Funcția de reducere a mișcării laterale în curbele pronunțate asigură confort și stabilitate în conducere, protejând pasagerii de loviturile dezagradabile. Instalarea bucșei Ted este simplă și directă, necesitând doar înlocuirea componentei uzate. Utilizarea acestei bucșe extinde semnificativ durata de viață a întregului sistem de suspensie, reducând costurile de mentenanță. Garanția de calitate Ted asigură satisfacția clientului pe termen lung.
Informatii montaj
Ridicați vehiculul și asigurați cu șa. Deconectați bara stabilizatoare de punctele de fixare. Scoateți bucșele uzate și instalați noile bucșe Ted, asigurând o etanșare perfectă. Strângeți elementele de fixare conform specificațiilor.
Despre Ted
Ted este producător de componente de suspensie cu reputație de calitate și fiabilitate. Fiecare bucșă este testate și certificată pentru performanță optima în orice condiții.
Specificatii tehnice
| marca | Ted |
| funcție | Amortizare vibrații și conexiune flexibilă |
| material | Cauciuc și oțel de calitate superioară |
| tip_produs | Bucșă bară stabilizatoare |
| rezistență_temperatură | -40°C la +80°C |
Intrebari frecvente
Cat costa BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE?
Pretul pentru BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE este 22.44 RON. Pretul include TVA.
Este BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE in stoc?
Da, BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE?
Puteti comanda BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Ted
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne