In stoc
BUCȘĂ, AMORTIZOR
00212866#sp_93329
3 in stoc
36.32RONTVA inclus
1
Descriere
Bucșă pentru amortizor marca Ted, component suspensie de calitate. Asigură fixare sigură și flexibilitate controlată a amortizorului. Rezistă la solicitări dinamice și variații termice extreme. Fabricată din elastomer de performanță ridicată. Ușor de montat, contribuie la confort și stabilitate, durată de viață lungă.
Intrebari frecvente
Cat costa BUCȘĂ, AMORTIZOR?
Pretul pentru BUCȘĂ, AMORTIZOR este 36.32 RON. Pretul include TVA.
Este BUCȘĂ, AMORTIZOR in stoc?
Da, BUCȘĂ, AMORTIZOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BUCȘĂ, AMORTIZOR?
Puteti comanda BUCȘĂ, AMORTIZOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Ted
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne