In stoc
Amortizor portbagaj
023793#sp_185052
10 in stoc
43.25RONTVA inclus
1
Descriere
Amortizor portbagaj Stabilus pentru deschidere controlata si inchidere stabil. Reduce impact si zgomot, asigura confort de utilizare. Component de calitate superioara cu durata de viata indelungata si performanta constanta.
Intrebari frecvente
Cat costa Amortizor portbagaj?
Pretul pentru Amortizor portbagaj este 43.25 RON. Pretul include TVA.
Este Amortizor portbagaj in stoc?
Da, Amortizor portbagaj este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Amortizor portbagaj?
Puteti comanda Amortizor portbagaj online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Stabilus
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne