In stoc
SET RULMENT ROATĂ
VKBA6735#sp_80505
9 in stoc
335.43RONTVA inclus
1
Descriere
Set rulment roată SKF, component vital pentru funcționarea liniștită și sigură a roții vehiculului. Tehnologie avansată cu preîncărcare optimă, reduce fricțiunea și zgomotul. Rezistent la coroziune și la uzură prematură prin etanșare perfectă. Instalare precisă pentru performanță maximă, compatibil cu diverse vehicule, garanție de fiabilitate și durabilitate.
Intrebari frecvente
Cat costa SET RULMENT ROATĂ?
Pretul pentru SET RULMENT ROATĂ este 335.43 RON. Pretul include TVA.
Este SET RULMENT ROATĂ in stoc?
Da, SET RULMENT ROATĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET RULMENT ROATĂ?
Puteti comanda SET RULMENT ROATĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la SKF
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne