In stoc
Planetară | SKF
VKJC8205#sp_121138
4 in stoc
584.30RONTVA inclus
1
Descriere
Planetară SKF, rulment de precizie pentru transmisii și sisteme mecanice. Componenta asigură rotație lină și eficientă cu frecare minimă. Fabricată cu standarde internationale înalte, rezistentă la sarcini mari și uzură. Ideală pentru aplicații automotive și industriale exigente, garantează performanță și fiabilitate.
Intrebari frecvente
Cat costa Planetară | SKF?
Pretul pentru Planetară | SKF este 584.30 RON. Pretul include TVA.
Este Planetară | SKF in stoc?
Da, Planetară | SKF este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Planetară | SKF?
Puteti comanda Planetară | SKF online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la SKF
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne