In stoc
BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE
0945425#sp_14267
6 in stoc
8.61RONTVA inclus
1
Descriere
Bucșă din material elastomer pentru bară stabilizatoare, producător Sas. Component care previne vibrațiile și zgomotele din suspensie. Asigură stabilitate și control al vehiculului în curbe. Instalare ușoară, durabilitate și rezistență chimică garantate.
Intrebari frecvente
Cat costa BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE?
Pretul pentru BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE este 8.61 RON. Pretul include TVA.
Este BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE in stoc?
Da, BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE?
Puteti comanda BUCȘĂ BARĂ STABILIZATOARE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Sas
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne