In stoc
FILTRU AER MOTOR STONCIC D35 45°
100601060#sp_63012
4 in stoc
24.21RONTVA inclus
1
Descriere
Filtru aer conic pentru motociclete, diametru 35mm, unghi 45°. Filtrare eficientă a particulelor de praf și impurități. Design compact cu montare universală. Material de înaltă calitate cu flux de aer optimizat. Durată de viață lungă și ușor de curățat.
Intrebari frecvente
Cat costa FILTRU AER MOTOR STONCIC D35 45°?
Pretul pentru FILTRU AER MOTOR STONCIC D35 45° este 24.21 RON. Pretul include TVA.
Este FILTRU AER MOTOR STONCIC D35 45° in stoc?
Da, FILTRU AER MOTOR STONCIC D35 45° este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda FILTRU AER MOTOR STONCIC D35 45°?
Puteti comanda FILTRU AER MOTOR STONCIC D35 45° online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Rms
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne