In stoc
SET ȘURUB CHIULOASĂ
14-32293-01#sp_46395
8 in stoc
188.88RONTVA inclus
1
Descriere
Set șurub chiuloasă Rei cu dimensiuni exacte, fixare motorin cu siguranta. Material oțel tratat termic, rezistență la temperaturi extreme. Respectă specificații tehnice precise. Prevenție pierdere compresie, etanșare perfectă. Instalare cu moment de strângere corect. Garantie de durabilitate.
Intrebari frecvente
Cat costa SET ȘURUB CHIULOASĂ?
Pretul pentru SET ȘURUB CHIULOASĂ este 188.88 RON. Pretul include TVA.
Este SET ȘURUB CHIULOASĂ in stoc?
Da, SET ȘURUB CHIULOASĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET ȘURUB CHIULOASĂ?
Puteti comanda SET ȘURUB CHIULOASĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Rei
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne