SET GARNITURI, AX SUPAPE
Descriere
Set complet de garnituri Rei pentru ax supape și componente asociate. Asigură etanșare perfectă și prevenire scurgerilor. Fabricat din materiale rezistente la temperaturi ridicate și uleiuri. Instalare precisă și durabilitate extinsă. Esențial pentru întreținerea și repararea sistemului de distribuție.
Set complet de garnituri Rei pentru ax supape și componente asociate este soluția integrală pentru etanșarea sistemului de distribuție. Asigură etanșare perfectă și prevenire eficientă a scurgerilor de ulei motor. Fabricat din materiale rezistente la temperaturi ridicate și la contactul cu diverse uleiuri motoare, setul garantează durabilitate extinsă în timp. Instalarea precisă a tuturor componentelor asigură funcționarea fiabilă și eficiență motorului. Produsul este esențial pentru întreținere și reparare profesională a sistemului de distribuție, fiind una dintre alegeri sigure pentru mecanicii auto.
Informatii montaj
Inspecționați fiecare piesă din set înainte de montaj. Curățați suprafețele axului supapelor și asamblarilor conexe. Instalați garniturile în ordinea corectă, asigurând o prindere uniformă.
Despre Rei
Rei este lider în producția de garnituri distribuție cu certificări de calitate. Seturile sunt ambalate individual cu instrucțiuni de montaj.
Specificatii tehnice
| Material | Elastomer și metal composite |
| Compoziție | 8-12 piese incluse |
| Rezistență | Uleiuri și solventi |
| Compatibilitate | Distributie universală |
| Temperatura maxima | 150°C |
Intrebari frecvente
Cat costa SET GARNITURI, AX SUPAPE?
Pretul pentru SET GARNITURI, AX SUPAPE este 93.15 RON. Pretul include TVA.
Este SET GARNITURI, AX SUPAPE in stoc?
Da, SET GARNITURI, AX SUPAPE este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET GARNITURI, AX SUPAPE?
Puteti comanda SET GARNITURI, AX SUPAPE online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Rei
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne