In stoc
set plăcuțe frână, frână disc
QP0818#sp_296763
10 in stoc
169.88RONTVA inclus
1
Descriere
Set plăcuțe frână Quaro pentru frâne disc de înaltă performanță. Material cermetat cu proprietăți anti-uzură superioare. Oprire sigură și controlată în orice condiții. Durabil și fiabil. Instalare directă pe sisteme disc existente.
Vehicule compatibile(21)
GIULIA (952_) 2.2 D (952AEM250, 952AEA250) 2018 - prezent
Diesel952AEM250
GIULIA (952_) 2.2 D (952ALA25, 952AFM25, 952APA2) 2018 - 2022
Diesel952ALA25
GIULIA (952_) 2.2 D Q4 (952AFA45M, 952ANA4) 2018 - 2022
Diesel952AFA45M
GIULIA (952_) 2.2 D Q4 (952AFA45M) 2017 - prezent
Diesel952AFA45M
GIULIA (952_) 2.0 (952ABA25B) 2016 - 2022
Benzina952ABA25B
GIULIA (952_) 2.0 Q4 (952ACA45, 952ACA25) 2016 - prezent
Benzina952ACA45
GIULIA (952_) 2.2 D Q4 (952AHA45, 952AMA4) 2016 - prezent
Diesel952AHA45
GIULIA (952_) 2.0 (952ACA25) 2016 - prezent
Benzina952ACA25
GIULIA (952_) 2.2 D (952AEM250, 952AEA250) 2015 - prezent
Diesel952AEM250
GIULIA (952_) 2.2 D (952AFA25, 952AFM25, 952ALA25) 2015 - prezent
Diesel952AFA25
GIULIA (952_) 2.2 D (952AGA250, 952AGM250, 952ASM2, 952ASA2) 2015 - prezent
Diesel952AGA250
STELVIO (949_) 2.0 Q4 (949.AXR2A) 2019 - prezent
Benzina949.AXR2A
STELVIO (949_) 2.2 D (949.AXD1A) 2018 - prezent
Diesel949.AXD1A
STELVIO (949_) 2.2 D (949.AXC1A) 2018 - prezent
Diesel949.AXC1A
STELVIO (949_) 2.2 JTDM Q4 (949.AXE2A) 2018 - prezent
Diesel949.AXE2A
STELVIO (949_) 2.2 D (949.AXD1A) 2016 - prezent
Diesel949.AXD1A
STELVIO (949_) 2.0 Q4 (949.AXA2A) 2016 - prezent
Benzina949.AXA2A
STELVIO (949_) 2.2 D Q4 (949.AXE2A) 2016 - prezent
Diesel949.AXE2A
STELVIO (949_) 2.2 D Q4 (949.AXB2A) 2016 - prezent
Diesel949.AXB2A
STELVIO (949_) 2.2 D (949.AXC1A) 2016 - prezent
Diesel949.AXC1A
STELVIO (949_) 2.0 Q4 (949.AXF2A) 2016 - prezent
Benzina949.AXF2A
Intrebari frecvente
Cat costa set plăcuțe frână, frână disc?
Pretul pentru set plăcuțe frână, frână disc este 169.88 RON. Pretul include TVA.
Este set plăcuțe frână, frână disc in stoc?
Da, set plăcuțe frână, frână disc este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda set plăcuțe frână, frână disc?
Puteti comanda set plăcuțe frână, frână disc online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Quaro
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne