In stoc
SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC
QP5456C#sp_198779
10 in stoc
112.91RONTVA inclus
1
Descriere
Set plăcuțe frână sistem disc marca Quaro, material de fricțiune premium cu aderență optimă. Asigură o frânare eficace și sigură în toate condițiile de trafic. Durabilitate extinsă, eliminarea zgomotelor de frânare.
Vehicule compatibile(21)
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Pretul pentru SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este 112.91 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC in stoc?
Da, SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC?
Puteti comanda SET PLĂCUȚE FRÂNĂ, FRÂNĂ DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Quaro
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne