In stoc
SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC
QP1251C#sp_199178
10 in stoc
190.97RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet de plăcuțe frână pentru sistem frana cu disc. Componente de franare de calitate inalata, asigurând decelerare sigura si confortabila. Quaro produce plăcuțe cu material de fricțiune performant, rezistente la uzura si la temperaturi inalte.
Vehicule compatibile(76)
AMG GT (C190) GT (190.382) 2020 - 2021
Benzina190.382
AMG GT (C190) GT S (190.378) 2017 - 2020
Benzina190.378
AMG GT (C190) GT C (190.380) 2017 - 2021
Benzina190.380
AMG GT (C190) GT R (190.379) 2016 - 2021
Benzina190.379
AMG GT (C190) GT S (190.378) 2014 - 2020
Benzina190.378
AMG GT (X290) 63 S 4-matic+ (290.689) 2018 - 2021
Benzina290.689
AMG GT (X290) 43 EQ Boost 4-matic+ (290.659) 2018 - prezent
Benzina290.659
AMG GT (X290) 53 EQ Boost 4-matic+ (290.661) 2018 - prezent
Benzina290.661
AMG GT (X290) 63 4-matic+ (290.688) 2018 - prezent
Benzina290.688
AMG GT Roadster (R190) GT (190.482) 2020 - 2021
Benzina190.482
AMG GT Roadster (R190) GT R (190.479) 2019 - 2020
Benzina190.479
AMG GT Roadster (R190) GT S (190.478) 2018 - 2020
Benzina190.478
AMG GT Roadster (R190) GT C (190.480) 2016 - 2021
Benzina190.480
AMG GT Roadster (R190) GT (190.477) 2016 - 2020
Benzina190.477
C-CLASS (W204) C 63 AMG DR 520 2010 - 2014
Benzina
C-CLASS (W204) C 63 AMG (204.077) 2008 - 2014
Benzina204.077
C-CLASS (W204) C 63 AMG (204.077) 2008 - 2014
Benzina204.077
C-CLASS (W204) C 63 AMG (204.077) 2008 - 2014
Benzina204.077
C-CLASS (W205) AMG C 63 S (205.087) 2014 - 2021
Benzina205.087
C-CLASS (W205) AMG C 63 (205.086) 2014 - 2021
Benzina205.086
C-CLASS Coupe (C204) C 63 AMG (204.377) 2012 - prezent
Benzina204.377
C-CLASS Coupe (C204) C 63 AMG (204.377) 2012 - prezent
Benzina204.377
C-CLASS Coupe (C204) C 63 AMG (204.377) 2012 - prezent
Benzina204.377
C-CLASS Coupe (C204) C 63 AMG (204.377) 2011 - prezent
Benzina204.377
C-CLASS Coupe (C205) AMG C 63 S (205.387) 2016 - 2023
Benzina205.387
C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG 2013 - 2014
Benzina
C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG (204.277) 2012 - 2014
Benzina204.277
C-CLASS T-Model (S204) C 63 AMG (204.277) 2008 - 2014
Benzina204.277
C-CLASS T-Model (S205) AMG C 63 S (205.287) 2015 - 2021
Benzina205.287
C-CLASS T-Model (S205) AMG C 63 (205.286) 2015 - 2021
Benzina205.286
CLK (C209) CLK 63 AMG (209.377) 2007 - 2009
Benzina209.377
CLS (C218) CLS 63 AMG 4-matic (218.392) 2013 - 2017
Benzina218.392
CLS (C218) CLS 63 AMG 4-matic (218.376) 2013 - 2017
Benzina218.376
CLS (C218) CLS 63 AMG (218.375) 2013 - 2017
Benzina218.375
CLS (C218) CLS 63 AMG (218.374) 2011 - 2017
Benzina218.374
CLS (C218) CLS 63 AMG (218.374) 2011 - 2017
Benzina218.374
CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG 4-matic (218.992) 2013 - 2017
Benzina218.992
CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG 4-matic (218.976) 2013 - 2017
Benzina218.976
CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG (218.975) 2013 - 2017
Benzina218.975
CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG (218.974) 2013 - 2017
Benzina218.974
CLS Shooting Brake (X218) CLS 63 AMG (218.974) 2012 - 2017
Benzina218.974
E-CLASS (W211) E 63 AMG (211.077) 2006 - 2008
Benzina211.077
E-CLASS (W211) E 63 AMG (211.077) 2006 - 2008
Benzina211.077
E-CLASS (W212) E 63 AMG 4-matic (212.092) 2013 - 2016
Benzina212.092
E-CLASS (W212) E 63 AMG (212.075) 2013 - 2016
Benzina212.075
E-CLASS (W212) E 63 AMG (212.077) 2009 - 2015
Benzina212.077
E-CLASS T-Model (S211) E 63 AMG (211.277) 2006 - 2009
Benzina211.277
E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG (212.275) 2013 - 2016
Benzina212.275
E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG 4-matic (212.292) 2011 - 2016
Benzina212.292
E-CLASS T-Model (S212) E 63 AMG (212.277) 2009 - 2011
Benzina212.277
+ 25 mai multe vehicule
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC?
Pretul pentru SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC este 190.97 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC in stoc?
Da, SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC?
Puteti comanda SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Quaro
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne