In stoc
Cap de bară
QS1005/HQ#sp_162898
10 in stoc
16.47RONTVA inclus
1
Descriere
Cap de bară Quaro pentru direcția vehiculului. Conectează elementele mecanismului de direcție cu precizie. Oferă răspuns rapid și control sigur la viraje. Component esențială pentru siguranța și manevrabilitatea vehiculului în trafic.
Intrebari frecvente
Cat costa Cap de bară?
Pretul pentru Cap de bară este 16.47 RON. Pretul include TVA.
Este Cap de bară in stoc?
Da, Cap de bară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Cap de bară?
Puteti comanda Cap de bară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Quaro
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne