In stoc
SET ACCESORII, PLACUTE FRANA
109-1669#sp_64714
4 in stoc
19.11RONTVA inclus
1
Descriere
Set accesorii pentru plăcuțe de frână QBK, cu toate componentele necesare. Asigură montaj ușor și fixare sigură a plăcuțelor. Componente de calitate premium, rezistente la uzură și la temperaturi extreme. Garantează performanță constantă a sistemului de frânare.
Vehicule compatibile(85)
ACCENT I (X-3) 1.5 1998 - 2002
Benzina
ACCENT I (X-3) 1.5 i 16V 1995 - 2000
Benzina
ACCENT I (X-3) 1.3 i 12V 1994 - 2000
Benzina
ACCENT I (X-3) 1.3 1994 - 2000
Benzina
ACCENT I (X-3) 1.3 1994 - 2000
Benzina
ACCENT I (X-3) 1.5 i 12V 1994 - 2000
Benzina
ACCENT II (LC) 1.3 2002 - 2005
Benzina
ACCENT II (LC) 1.5 CRDi 2002 - 2005
Benzina
ACCENT II (LC) 1.6 2002 - 2005
Benzina
ACCENT II (LC) 1.5 2000 - 2002
Benzina
ACCENT II (LC) 1.5 2000 - 2005
Benzina
ACCENT II (LC) 1.3 2000 - 2005
Benzina
ACCENT II (LC) 1.5 2000 - 2003
Benzina
ACCENT II (LC) 1.3 2000 - 2005
Benzina
ACCENT II (LC) 1.3 2000 - 2005
Benzina
ACCENT II (LC) 1.5 2000 - 2002
Benzina
ACCENT II (LC) 1.5 1999 - 2002
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.6 2002 - 2005
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.5 CRDi 2002 - 2005
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.5 2000 - 2005
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.5 LPG 2000 - 2006
CNG/LPG
ACCENT II Saloon (LC) 1.3 2000 - 2005
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.3 2000 - 2005
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.5 2000 - 2006
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.5 1999 - 2002
Benzina
ACCENT II Saloon (LC) 1.5 1999 - 2002
Benzina
ACCENT Saloon (X-3) 1.5 i 16V 1995 - 2000
Benzina
ACCENT Saloon (X-3) 1.5 i 12V 1994 - 2000
Benzina
ACCENT Saloon (X-3) 1.3 1994 - 2000
Benzina
ACCENT Saloon (X-3) 1.3 1994 - 2000
Benzina
ACCENT Saloon (X-3) 1.5 1994 - 1999
Benzina
ACCENT Saloon (X-3) 1.3 i 12V 1994 - 2000
Benzina
GETZ (TB) 1.1 2005 - 2009
Benzina
GETZ (TB) 1.5 CRDi GLS 2005 - 2009
Benzina
GETZ (TB) 1.6 2005 - 2009
Benzina
GETZ (TB) 1.4 i 2005 - 2010
Benzina
GETZ (TB) 1.5 CRDi 2005 - 2009
Benzina
GETZ (TB) 1.3 2003 - 2005
Benzina
GETZ (TB) 1.5 CRDi 2003 - 2005
Benzina
GETZ (TB) 1.5 i 2003 - 2005
Benzina
GETZ (TB) 1.6 2002 - 2005
Benzina
GETZ (TB) 1.3 i 2002 - 2004
Benzina
GETZ (TB) 1.1 2002 - 2005
Benzina
LANTRA I (J-1) 1.5 i.e. 1990 - 1995
Benzina
LANTRA II (J-2) 1.9 D 1998 - 2000
Benzina
LANTRA II (J-2) 2.0 1997 - 2000
Benzina
LANTRA II (J-2) 2.0 16V 1996 - 2000
Benzina
LANTRA II (J-2) 1.5 12V 1996 - 2000
Benzina
LANTRA II (J-2) 1.8 16V 1995 - 2000
Benzina
LANTRA II (J-2) 1.8 16V 1995 - 2000
Benzina
+ 29 mai multe vehicule
Intrebari frecvente
Cat costa SET ACCESORII, PLACUTE FRANA?
Pretul pentru SET ACCESORII, PLACUTE FRANA este 19.11 RON. Pretul include TVA.
Este SET ACCESORII, PLACUTE FRANA in stoc?
Da, SET ACCESORII, PLACUTE FRANA este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET ACCESORII, PLACUTE FRANA?
Puteti comanda SET ACCESORII, PLACUTE FRANA online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Qbk
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne