In stoc
ALTERNATOR AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI
205.589.180.000#sp_328333
5 in stoc
1909.77RONTVA inclus
1
Descriere
Alternator original PSH pentru Audi A6 C7 (4G2, 4GC) cu motor 2.0 TDI. Generează curent electric necesar pentru încărcarea bateriei și alimentarea sistemelor electrice. Oferă putere suficientă pentru toate consumatorii electrici ai vehiculului. Testat și certificat pentru fiabilitate pe termen lung. Montaj direct fără adaptări.
Intrebari frecvente
Cat costa ALTERNATOR AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI?
Pretul pentru ALTERNATOR AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI este 1909.77 RON. Pretul include TVA.
Este ALTERNATOR AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI in stoc?
Da, ALTERNATOR AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda ALTERNATOR AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI?
Puteti comanda ALTERNATOR AUDI A6 C7 (4G2, 4GC) 2.0 TDI online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Psh
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne