In stoc
RADIATOR, RĂCIRE MOTOR
53586#sp_27160
3 in stoc
381.76RONTVA inclus
1
Descriere
Radiator de răcire motor marca NRF, pentru sisteme de răcire eficiente. Construcție robustă din aluminiu cu tuburi de apă. Disipează căldura motorului în mediul exterior. Asigură temperatură optimă de funcționare. Montare directă, compatibil cu mai multe modele automobile.
Intrebari frecvente
Cat costa RADIATOR, RĂCIRE MOTOR?
Pretul pentru RADIATOR, RĂCIRE MOTOR este 381.76 RON. Pretul include TVA.
Este RADIATOR, RĂCIRE MOTOR in stoc?
Da, RADIATOR, RĂCIRE MOTOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda RADIATOR, RĂCIRE MOTOR?
Puteti comanda RADIATOR, RĂCIRE MOTOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NRF
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne