In stoc
RADIATOR RĂCIRE MOTOR
53157#sp_102180
2 in stoc
480.70RONTVA inclus
1
Descriere
Radiator motor NRF cu design modern și eficient. Fabricat din aliaj aluminium de calitate. Asigură răcire optimă în condiții de încărcare maximă. Rezistent la presiune și variații de temperatură. Instalare directă, fără modificări. Garanție de durabilitate.
Intrebari frecvente
Cat costa RADIATOR RĂCIRE MOTOR?
Pretul pentru RADIATOR RĂCIRE MOTOR este 480.70 RON. Pretul include TVA.
Este RADIATOR RĂCIRE MOTOR in stoc?
Da, RADIATOR RĂCIRE MOTOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda RADIATOR RĂCIRE MOTOR?
Puteti comanda RADIATOR RĂCIRE MOTOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NRF
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne