In stoc
CUPLĂ, VENTILATOR RADIATOR
49585#sp_68496
9 in stoc
344.98RONTVA inclus
1
Descriere
Cuplă pentru ventilator radiator NRF, asigură conectarea sigură a ventilatorului la sistem. Fabricată din material rezistent la temperaturi ridicate. Permite funcționarea optimă a sistemului de răcire. Înlocuire directă pentru cuplele deteriorate. Garantează etanșarea și transmisia forței. Compatibilă cu sisteme de răcire standard.
Intrebari frecvente
Cat costa CUPLĂ, VENTILATOR RADIATOR?
Pretul pentru CUPLĂ, VENTILATOR RADIATOR este 344.98 RON. Pretul include TVA.
Este CUPLĂ, VENTILATOR RADIATOR in stoc?
Da, CUPLĂ, VENTILATOR RADIATOR este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda CUPLĂ, VENTILATOR RADIATOR?
Puteti comanda CUPLĂ, VENTILATOR RADIATOR online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NRF
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne