In stoc
Etrier frână
213246#sp_213025
1 in stoc
186.64RONTVA inclus
1
Descriere
Etrier frână marca NK, component esențial al sistemului de frânare cu disc. Convertește presiunea hidraulică în forță mecanică care activează plăcuțele. Fabricație precisă, asigură decelerație uniformă și stabilitate pe diferite suprafețe de drum.
Intrebari frecvente
Cat costa Etrier frână?
Pretul pentru Etrier frână este 186.64 RON. Pretul include TVA.
Este Etrier frână in stoc?
Da, Etrier frână este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Etrier frână?
Puteti comanda Etrier frână online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne