CLEMĂ FRÂNĂ TOYOTA PRIUS YARIS 1,4 D/1,5 11-20 PR | NK
Descriere
Clemă frână NK pentru Toyota Prius și Yaris, modele 2011-2020, ușă dreapta. Componenta structurală a sistemului de frânare disc, asigurând fixare sigură. Fabricație de precizie ridicată din oțel tratată special. Compatibilitate garantată cu motoare 1.4D și 1.5. Durabilitate și fiabilitate în condiții severe.
Clemă frână NK pentru Toyota Prius și Yaris, modele din perioada 2011-2020, cu motoare 1.4D și 1.5, oferă fixare sigură și stabilă a plăcuțelor de frână. Aceasta este o componentă structurală esențială a sistemului de frânare disc, asigurând performanța optimă a frânării. Fabricată din oțel de înaltă preciziune și supusă unui tratament special, clemă rezistă la solicitări mecanice intense și la coroziune. Poziționată pe ușa dreapta a vehiculului, garantează compatibilitate perfectă cu modele specificate. Calitatea NK este recunoscută internațional, offering reliability for safe braking even in severe driving conditions. Instalarea este simplă și necesită doar demontarea clemei vechi.
Informatii montaj
Ridicați vehiculul și demontați roata pentru acces ușor. Demontați clemă veche și curățați zona de contact. Instalați noua clemă, asigurând fixare fermă și testați sistemul de frânare.
Despre NK
NK produce componente de frânare cu certificări europene și standarde internaționale de calitate. Fiabilitate și durabilitate garantate pentru condiții severe de utilizare.
Specificatii tehnice
| brand | NK |
| pozitie | dreapta |
| ani_model | 2011-2020 |
| model_auto | Toyota Prius și Yaris |
| tip_sistem | frânare disc |
| motoare_compatibile | 1.4D / 1.5 |
Intrebari frecvente
Cat costa CLEMĂ FRÂNĂ TOYOTA PRIUS YARIS 1,4 D/1,5 11-20 PR | NK?
Pretul pentru CLEMĂ FRÂNĂ TOYOTA PRIUS YARIS 1,4 D/1,5 11-20 PR | NK este 150.32 RON. Pretul include TVA.
Este CLEMĂ FRÂNĂ TOYOTA PRIUS YARIS 1,4 D/1,5 11-20 PR | NK in stoc?
Da, CLEMĂ FRÂNĂ TOYOTA PRIUS YARIS 1,4 D/1,5 11-20 PR | NK este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda CLEMĂ FRÂNĂ TOYOTA PRIUS YARIS 1,4 D/1,5 11-20 PR | NK?
Puteti comanda CLEMĂ FRÂNĂ TOYOTA PRIUS YARIS 1,4 D/1,5 11-20 PR | NK online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la NK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne