In stoc
Cap de bară
5032375#sp_39776
10 in stoc
38.96RONTVA inclus
1
Descriere
Cap de bară NK pentru conexiunea barelor de direcție și suspensie. Material metalic durabil asigură stabilitate și control direcțional precis. Rezistent la uzură și vibrații. Compatibil cu diverse modele auto. Înlocuire ușoară, performanță optimă garantată.
Intrebari frecvente
Cat costa Cap de bară?
Pretul pentru Cap de bară este 38.96 RON. Pretul include TVA.
Este Cap de bară in stoc?
Da, Cap de bară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Cap de bară?
Puteti comanda Cap de bară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la NK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne