In stoc
Brat/Bieleta suspensie stabilizator
5111530#sp_160509
4 in stoc
45.90RONTVA inclus
1
Descriere
Brat suspensie stabilizator NK pentru control lateral și redus oscilații. Material oțel tratat termic cu rezistență înaltă. Conexiuni articulate cu bucșe de cauciuc de calitate. Instalare pe puntea față sau spate. Asigură stabilitate în curbe și controlul inclinării. Durabilitate extinsă și siguranță de conducere optimă pe drumuri diverse.
Intrebari frecvente
Cat costa Brat/Bieleta suspensie stabilizator?
Pretul pentru Brat/Bieleta suspensie stabilizator este 45.90 RON. Pretul include TVA.
Este Brat/Bieleta suspensie stabilizator in stoc?
Da, Brat/Bieleta suspensie stabilizator este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Brat/Bieleta suspensie stabilizator?
Puteti comanda Brat/Bieleta suspensie stabilizator online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la NK
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne