In stoc
Set plăcuțe frână, frână disc Meyle
025 292 2920#sp_53201
10 in stoc
196.03RONTVA inclus
1
Descriere
Set complet plăcuțe frână disc Meyle cu coeficient de fricțiune optim. Oferă putere de frânare superioară și siguranță în trafic. Fabricate din materiale durabile cu proprietăți termice excelente, reduc zgomotul și poluarea și asigură o uzură uniformă a discurilor.
Intrebari frecvente
Cat costa Set plăcuțe frână, frână disc Meyle?
Pretul pentru Set plăcuțe frână, frână disc Meyle este 196.03 RON. Pretul include TVA.
Este Set plăcuțe frână, frână disc Meyle in stoc?
Da, Set plăcuțe frână, frână disc Meyle este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set plăcuțe frână, frână disc Meyle?
Puteti comanda Set plăcuțe frână, frână disc Meyle online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne