BUTUC ROATĂ
Descriere
Butuc de roată Meyle de înaltă calitate pentru fixarea și rotirea roții vehiculului. Produs din materiale rezistente, asigură o montare sigură și stabilitate în exploatare. Compatible cu sistemele de frânare și suspensii moderne ale automobilelor.
Butucul de roată Meyle este o componentă critică pentru fixarea sigură și rotirea roții vehiculului. Fabricat din materiale rezistente și testat conform standardelor OEM, asigură o montare fermă și stabilitate impecabilă în exploatare. Produsul Meyle este compatibil cu sistemele moderne de frânare și suspensii, garantând integrare perfectă cu alte componente ale vehiculului. Butucul de roată de calitate previne vibrații în timpul circulației și asigură durabilitate pe termen lung. Instalarea este simplă și necesită doar schimbarea componentei vechi cu cea nouă. Investirea într-un butuc de roată de calitate Meyle asigură siguranța deplasării și prevenția unor defecțiuni costisitoare.
Informatii montaj
Ridicați vehiculul și susțineți-l corect. Îndepărtați roata și localizați butucul de roată. Scoateți bolțurile de fixare și înlăturați butucul vechi. Instalați noul butuc și apăsați roata, asigurând o fixare fermă. Apăsați șuruburile în cruce pentru distribuție uniformă.
Despre Meyle
Meyle produce componente de suspensie și roți cu standarde OEM europene. Produsele sunt testate rigid și oferă garanție extinsă pentru siguranța și durabilitate.
Specificatii tehnice
| tip | Butuc roată pentru sisteme moderne |
| montare | Directă, fără adaptări |
| material | Oțel tratat termic |
| compatibilitate | Sisteme de frânare și suspensii OEM |
| coeficient_frecare | Controlat și optim |
Intrebari frecvente
Cat costa BUTUC ROATĂ?
Pretul pentru BUTUC ROATĂ este 468.17 RON. Pretul include TVA.
Este BUTUC ROATĂ in stoc?
Da, BUTUC ROATĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda BUTUC ROATĂ?
Puteti comanda BUTUC ROATĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne