In stoc
Articulație axială, cap de bară
6160310008#sp_25698
7 in stoc
55.67RONTVA inclus
1
Descriere
Articulație axială Meyle pentru cap de bară de direcție. Construcție robustă cu ghidaj precis pentru o conducere liniștită. Rezistență la uzură și condiții climatice extreme. Montaj direct, calitate OEM garantată.
Intrebari frecvente
Cat costa Articulație axială, cap de bară?
Pretul pentru Articulație axială, cap de bară este 55.67 RON. Pretul include TVA.
Este Articulație axială, cap de bară in stoc?
Da, Articulație axială, cap de bară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Articulație axială, cap de bară?
Puteti comanda Articulație axială, cap de bară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne