In stoc
ansamblu burduf, direcție
6146200010#sp_50318
8 in stoc
22.48RONTVA inclus
1
Descriere
Ansamblu burduf direcție Meyle original, protejează componentele interne de contaminare. Asigură durabilitate și funcționare optimă a sistemului de direcție. Fabricație germană, rezistent la condiții extreme și vibrații continue.
Intrebari frecvente
Cat costa ansamblu burduf, direcție?
Pretul pentru ansamblu burduf, direcție este 22.48 RON. Pretul include TVA.
Este ansamblu burduf, direcție in stoc?
Da, ansamblu burduf, direcție este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda ansamblu burduf, direcție?
Puteti comanda ansamblu burduf, direcție online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne