ANSAMBLU BURDUF ARTICULAȚIE PLANETARĂ
Descriere
Ansamblu burduf pentru articulația planetară marca Meyle. Componentă flexibilă care protejează și asigură etanșeitatea articulației. Permite mișcarea controlată și transmiterea mișcării cu protecție maximă împotriva contaminării.
Ansamblul burduf pentru articulația planetară marca Meyle este o componentă flexibilă esențială pentru transmisie. Oferă protecție completă și asigură etanșeitatea articulației planetare, prevenind intrarea contaminanților și uscarea lubrifiantului. Designul flexibil permite mișcarea controlată și transmiterea mișcării cu protecție maximă. Fabricat din materiale elastice de calitate înaltă, acest burduf rezistă la temperaturi extreme și la presiuni mecanice. Instalarea corectă asigură funcționare silențioasă și durabilă a sistemului de transmisie. Piesa este compatibilă cu diverse modele de vehicule și ușor de montat de mecanici experimentați.
Informatii montaj
Montarea necesită deschiderea parțială a sistemului de transmisie. Asigurați curățenie completă înainte de instalare. Verificați etanșeitatea după montare pentru prevenirea scurgerilor.
Despre Meyle
Meyle este renumită pentru componente de transmisie de calitate premium. Materiale flexibile durabile și rezistente la uzură. Suport tehnic calificat și garanție.
Specificatii tehnice
| Tip | Burduf articulație planetară |
| Brand | Meyle |
| Funcție | Protecție și etanșare |
| Material | Elastomer flexibil |
| Rezistență | Temperaturi extreme |
Intrebari frecvente
Cat costa ANSAMBLU BURDUF ARTICULAȚIE PLANETARĂ?
Pretul pentru ANSAMBLU BURDUF ARTICULAȚIE PLANETARĂ este 38.45 RON. Pretul include TVA.
Este ANSAMBLU BURDUF ARTICULAȚIE PLANETARĂ in stoc?
Da, ANSAMBLU BURDUF ARTICULAȚIE PLANETARĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda ANSAMBLU BURDUF ARTICULAȚIE PLANETARĂ?
Puteti comanda ANSAMBLU BURDUF ARTICULAȚIE PLANETARĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Meyle
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne