Set articulație, planetară
Descriere
Set articulație și planetară Mep pentru transmisia automată. Componente precise cu toleranțe stricte pentru funcționare optimă. Rezistent la eforturi mecanice intense și presiuni înalte. Materiale de calitate superioară cu durabilitate extinsă. Montare conform standardelor tehnice, asigură performanță transmisiei.
Setul de articulație și planetară Mep pentru transmisia automată conține componente precise fabricate cu toleranțe stricte pentru funcționare optimă și fiabilă. Materialele de calitate superioară sunt selectate pentru a rezista la eforturi mecanice intense și presiuni înalte caracteristice transmisiei automate. Fiecare componentă este supusă proceselor de fabricație avansate care asigură durabilitate extinsă și performanță consistentă. Montarea se efectuează conform standardelor tehnice riguroase cu ajutorul mecanicilor experimentați. Setul asigură funcționare liniștit a transmisiei, viteze precise și economie de combustibil. Alegerea sigură pentru cei care doresc fiabilitate și performanță în transmisia lor.
Informatii montaj
Demontarea transmisiei necesită lift sigur și echipament special de diagnosticare. Componetele vechi se îndepărtează cu atenție pentru a evita deteriorarea. Montarea setului nou se efectuează conform protocoalelor Mep și standardelor tehnice stricte, urmată de calibrare și testare.
Despre Mep
Mep este producător recunoscut de componente pentru transmisii automate cu expertise tehnică de vârf. Fiecare set este testat individual pentru funcționare perfectă.
Specificatii tehnice
| Tip | Articulație și planetară |
| Aplicare | Transmisie automată |
| Material | Calitate superioară |
| Toleranțe | Stricte și precise |
Intrebari frecvente
Cat costa Set articulație, planetară?
Pretul pentru Set articulație, planetară este 147.09 RON. Pretul include TVA.
Este Set articulație, planetară in stoc?
Da, Set articulație, planetară este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Set articulație, planetară?
Puteti comanda Set articulație, planetară online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Mep
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne