In stoc
Duză spălare faruri
209280#sp_233687
2 in stoc
180.36RONTVA inclus
1
Descriere
Duză spălare faruri MD cu debit controlat și distribuție precisă a lichidului de spălare. Proiectată pentru pulverizare uniformă pe întreaga suprafață a lentilei farului. Material plastic premium cu rezistență ridicată la temperaturi extreme și chimicale. Montaj rapid și fără necesitatea de echipament special pe vehiculele moderne.
Intrebari frecvente
Cat costa Duză spălare faruri?
Pretul pentru Duză spălare faruri este 180.36 RON. Pretul include TVA.
Este Duză spălare faruri in stoc?
Da, Duză spălare faruri este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Duză spălare faruri?
Puteti comanda Duză spălare faruri online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Md
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne