In stoc
SUPORT, TRAPEZ
72-0535#sp_39283
10 in stoc
119.38RONTVA inclus
1
Descriere
Suport tip trapez marca Maxgear pentru sistemul de suspensie si directie. Componenta structurala care ofera stabilitate si rigiditate chassis. Fabricat din otel de calitate pentru a rezista tensiunilor mecanice si vibratiilor in timp.
Intrebari frecvente
Cat costa SUPORT, TRAPEZ?
Pretul pentru SUPORT, TRAPEZ este 119.38 RON. Pretul include TVA.
Este SUPORT, TRAPEZ in stoc?
Da, SUPORT, TRAPEZ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SUPORT, TRAPEZ?
Puteti comanda SUPORT, TRAPEZ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne