In stoc
Siguranță fuzibilă
89-0009#sp_213380
10 in stoc
3.91RONTVA inclus
1
Descriere
Siguranță fuzibilă Maxgear pentru protecția circuitelor electrice. Previne daunele cauzate de supraîncărcare și scurtcircuite. Instalare simplă în cutia de siguranțe. Element esențial în sistemul electric al vehiculului.
Intrebari frecvente
Cat costa Siguranță fuzibilă?
Pretul pentru Siguranță fuzibilă este 3.91 RON. Pretul include TVA.
Este Siguranță fuzibilă in stoc?
Da, Siguranță fuzibilă este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda Siguranță fuzibilă?
Puteti comanda Siguranță fuzibilă online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne