In stoc
SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC
19-1435#sp_38477
10 in stoc
65.55RONTVA inclus
1
Descriere
Set plăcuțe frână disc Maxgear, oferă oprire sigură și eficientă. Material de fricțiune de înaltă performanță cu durabilitate extinsă. Zgomot și praf reduse semnificativ. Instalare ușoară pe disc-uri existente. Compatibil cu sisteme de frânare standard și sporite. Siguranță garantizată în orice condiții de trafic și climă.
Vehicule compatibile(19)
CERATO I Hatchback (LD) 1.6 2006 - 2009
Benzina
CERATO I Hatchback (LD) 1.5 CRDi 2005 - 2006
Benzina
CERATO I Hatchback (LD) 1.5 CRDi 2005 - 2006
Benzina
CERATO I Hatchback (LD) 1.6 CRDi 2005 - 2008
Benzina
CERATO I Hatchback (LD) 1.5 CRDi 2005 - 2006
Benzina
CERATO I Hatchback (LD) 2.0 CRDi 2004 - 2006
Benzina
CERATO I Hatchback (LD) 1.6 2004 - 2007
Benzina
CERATO I Hatchback (LD) 2.0 2004 - 2007
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.6 2006 - 2009
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.6 CRDi 2005 - 2009
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.5 CRDi 2005 - 2006
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.5 CRDi 2005 - 2006
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.5 CRDi 2005 - 2009
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.6 2004 - 2007
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.6 2004 - 2009
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 2.0 2004 - 2007
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 2.0 2004 - 2009
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 1.6 2004 - 2009
Benzina
CERATO I Saloon (LD) 2.0 CRDi 2004 - 2006
Benzina
Intrebari frecvente
Cat costa SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC?
Pretul pentru SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC este 65.55 RON. Pretul include TVA.
Este SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC in stoc?
Da, SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC?
Puteti comanda SET PLACUTE FRANA, FRANA DISC online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Piese complementare
Recomandate pentru montaj complet
Produse similare
Alternative de la alte marci
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne