In stoc
SET ARTICULAȚIE, PLANETARĂ
49-0656#sp_43104
10 in stoc
98.40RONTVA inclus
1
Descriere
Set articulație planetară de calitate superioară, produs de Maxgear. Asigură conectarea corectă a componentelor de transmisie. Fabricat din materiale rezistente, oferă performanță durabilă și fiabilitate maximă în condiții de utilizare intense și diverse.
Intrebari frecvente
Cat costa SET ARTICULAȚIE, PLANETARĂ?
Pretul pentru SET ARTICULAȚIE, PLANETARĂ este 98.40 RON. Pretul include TVA.
Este SET ARTICULAȚIE, PLANETARĂ in stoc?
Da, SET ARTICULAȚIE, PLANETARĂ este disponibil in stoc pentru livrare imediata.
Cum pot comanda SET ARTICULAȚIE, PLANETARĂ?
Puteti comanda SET ARTICULAȚIE, PLANETARĂ online sau telefonic. Livrarea se face prin curier in toata Romania.
Produse recomandate
Mai multe de la Maxgear
Ai intrebari despre acest produs?
Echipa noastra te poate ajuta sa gasesti piesa potrivita pentru masina ta.
Contacteaza-ne